sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Bahar Başaran ”Aşk Narkozu” ile Tüm Digital Platformlarda

Bahar Başaran ”Aşk Narkozu” ile Tüm Digital Platformlarda

Merhaba ben bahar 1994 samsun doğumluyum, müziğe ilk olarak ailemin küçük yaşlarda beni yönlendirmesiyle başladım. Samsun Büyükşehir Belediyesi konservatuvarın da bir süre eğitim aldıktan sonra, eğitim hayatıma sinop güzel sanatlar lisesinde devam ettim. Daha sonra ordu müzik ve sahne sanatları fakültesinden mezun oldum, ana sanat dalım olan viyola enstrümanına üniversite hayatımda da devam ettim. Geniş zaman diliminde öğretmenlik yaparken aynı süreç içinde de çeşitli sahne deneyimlerim oldu.

söz ve bestesi bertan coşara ait olan ”Aşk Narkozu” isimli ilk tekli çalışmamla profesyonel müzik hayatına giriş yaptım.

Başta benden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen kıymetli aileme bu projede bana destek veren şarkımın söz ve bestecisi sevgili aranjörüm bertan coşar’a şarkıma ustalıkla katkıda bulunan sevgili viyola üstadı özgür arkun’a soundun en önemli isimlerinden mastering uzmanı sevgili altay ekren’e klip yönetmenim enes bilal taşçıya kurgu ve montajda büyük emeği olan bedirhan sivriye yine klibimde bana eşlik eden oyuncu partnerim Aziz T.A Aliwaisi ye tüm emeğiyle yanımda olan bülent cenkci ye kalpten teşekkür ediyorum. Bundan sonra siz değerli dinleyicilerimle ve müzik severlerlerle en güzel şarkılarımı paylaşmak ve aynı duygularda buluşmak için çalışmalarıma hissettiğim heyecanla devam edeceğim. sevgilerimle Bahar Başaran

admin 65
Cevap bırakın