sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

ERDAL KORKMAZ “ KALBİN ÇÜRÜMÜŞ “ ile Tüm Digital Platformlarda

ERDAL KORKMAZ “ KALBİN ÇÜRÜMÜŞ “ ile Tüm Digital Platformlarda

 

Erdal Korkmaz’ın, yirmili yaşların sonlarında yazdığı eserlerinden biri olan “Kalbin Çürümüş” bütün dijital platformlarda yerini aldı.

 

2022 yazında yayınlanan şarkı tarzı ve sözleri ile dinleyicilerin beğenisini topladı.

Ankara doğumlu olan sanatçı: Uzun yıllar İstanbul’da müzik ve sinema ile ilgilenen sanatçı 2012 yılında Norveç’e taşındı ve çalışmalarına orada devam etmekte.

 

Asıl kariyerinin sinema odaklı olduğunu vurgulayan sanatçı, klipleri ve şarkıları ile bir ilki gerçekleştirdiğini sözlerine ekledi. Birbirinin devamı olan dört şarkı ve dört klip ile tek bir hikayeyi hayata geçireceğini ve dizi tadında olduğunu ifade etti.

Hikayenin ikinci kısmı olan Kalbin Çürümüş ile müzik sevenlere merhaba diyen sanatçı, sektörün en iyi isimleri ile bir araya geldi.

 

Düzenlemede Metehan Köseoğlu, mix ve master’ingde Celil Yavuz ve klip çekimlerinde yönetmen Yahya Egecan İnce ile çalışan sanatçı sonuçtan son derece memnun olduğunu söyledi.

 

Tek hikaye içeren dört şarkı ve klip için aynı isimler ile çalışacağını dile getiren sanatçı, oyuncu Elif Yılmaz ile ekranlarda yerini aldı.

 

Dört eserinde farklı duygular ve görseller içerdiğini ve herkesin beğeneceğini düşünen sanatçı bir ilki gerçekleştirmenin heyacanını yaşadığını ve mükemmel insanlar ile bir araya gelmenin verdiği mutluluğun tarifi olmadığını ifade etti.

admin 425
Cevap bırakın