sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

EVREN TÜRECİ “ ATEŞ BÖCEĞİ “ ile Tüm Digital Platformlarda

EVREN TÜRECİ “ ATEŞ BÖCEĞİ “ ile Tüm Digital Platformlarda

 

Sanatçı Evren Türeci, Sezen Aksu’ya ait ikinci şarkısı “Ateş Böceği” ni, Pia Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu. 2018 yılında Vedat Sakman ile birlikte seslendirdiği “Her Neyse” şarkısıyla Yılın En İyi Çıkış Yapan ve Dikkat Çeken Düeti ödülünü almış, ardından “Tövbe”, “Delikanlı”, “Perişanım Şimdi” isimli şarkılarıyla bizlerle buluşmuştu.

 

Klasik Türk Müziği Konservatuarı mezunu olan sanatçı, 8 yaşından itibaren keman, gitar ve ses eğitimlerine başlamış, birçok şarkı yarışmasında derece kazanmıştır. Müzikal, Drama, Diksiyon Eğitimleri almış, haber spikerliği, radyo programcılığı, reklam, jingle ve fragman seslendirmeleri yapmış, dramatik alto bir ses rengine sahiptir.

 

Ülke genelinde Hayvan Haklarının sağlanması için kurulan Sivil Toplum Örgütlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı ve üyeliği yapmış, pilot proje ve makaleler hazırlamış, konferans ve seminerler vermiş, hem kurumsal hem de sahada gönüllü olarak çalışmış bir Hayvan Hakları Aktivistidir.

 

Sanatçı aynı zamanda Spiritüel Astroloji ve Hayatın Döngülerini Okumak üzerine verdiği danışmanlıklar ve atölye çalışmaları ile de farklı alanlardaki deneyimlerini paylaşmaktadır

 

Evren Türeci bugünlerde Pandemi döneminde yazıp bestelediği şarkılarının düzenlemeleri için stüdyo çalışmalarına devam etmekte olup, Sosyal Medya hesabından akustik şarkılar formatıyla sahnede en çok beğenilen şarkılarını takipçileri ile paylaşmakta ve konserlerine devam etmektedir.

admin 171
Cevap bırakın