sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Melike Şahin “Pençe” ile Tüm Digital Platformlarda

Melike Şahin “Pençe” ile Tüm Digital Platformlarda

Büyük beğeni toplayan ilk albümü Merhem ve hemen ardından paylaştığı düet ve canlı konser albümleriyle dinleyicisinin gönlünde taht kuran Melike Şahin, 2 yıl aradan sonra ilk defa bir single paylaşıyor.

 

Pençe’nin sözleri her zamanki gibi Şahin’in kaleminden. Sanatçının, aynı zamanda orkestrasında da beraber çalıştığı müzisyen Zafer Tunç Resuloğlu ile beraber besteledikleri eserin prodüktör koltuğunda da Resuloğlu oturuyor. Şarkının yardımcı prodüktörü ise, Melike Şahin’in Nasır ve Hepsi Geçti gibi çok sevilen şarkılarında da beraber çalıştığı Sabi Saltiel.

 

Sanatçı, aynı zamanda, uzun bir aranın ardından Pençe’nin klibi için kamera karşısına geçti. Nazlı Elif Durlu’nun yönettiği klipte, Şahin’e Hakan Emre Ünal eşlik ediyor.

 

Toksik ilişkisini sonlandırıp, hayatının iplerini yeniden kendi ellerine alan bir kadının hikâyesinin anlatıldığı şarkıda, güçlü bir altyapı üzerinde Melike Şahin’in efsunlu vokalini dinliyoruz. Pençe aynı zamanda Melike Şahin’in ikinci albümünün hazırlıklarına başladığının da müjdecisi!

 

 

admin 67
Cevap bırakın