sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

ÜMİT SÖNMEZ ” YANINA KALMASIN ” Tüm Digital Platformlarda

ÜMİT SÖNMEZ  ” YANINA KALMASIN ” Tüm Digital Platformlarda

2023 yazına damga vuracak olan “Yanına Kalmasın” tüm dijital platformlarda kısa süre önce yayınlanmasına rağmen dikkatleri hemen üzerine çekti.

Son dönemin en iyi çıkış yakalayan şarkı ve şarkıcısı olma yolunda güçlü bir aday olan Ümit Sönmez bu kez hedefi tam 12 den vurdu.

İskenderun doğumlu olan sanatçı ; Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı  Ses Eğitimi  Bölümü mezunudur. Uzun yıllar kariyerine müzik öğretmeni olarak devam eden Ümit Sönmez ilk teklisinde olduğu gibi ikincisinde de yine Sez Müzik Prodüksiyon etiketiyle sevenlerine şahane bir selam verdi.

Sözü Sezgi Erciyas ve müziği Tarık İster imzası taşıyan “Yanına Kalmasın ” adeta müzik sektörünün en iyilerini bir araya getirdi. Düzenlemede Osman Çetin ismi bizi karşılarken eserin Mastering’inde Emre Kıral var.

Karaburun Sahili’nde çekilen açık alan çekimleri kadar kapalı alan çekimleri ile göz kamaştıran klibin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Emrah Özbilen var.

Genç sanatçı Ümit Sönmez’e klipte Rus güzel Sofia Sukhorukova eşlik etti.

Kendisini bu eser ile tamamiyle ifade ettiğini düşünen Ümit Sönmez ilk teklisine gösterilen ulusal ve yerel basındaki ilgiye de tekrar teşekkür ederken takip listelerinde ilk 40’a giren ilk teklisini unutturup ” YANINA KALMASIN” ile listeleri zorlayacaklarının sinyalini hem kendi değişimi hem de ön planda ve geri planda çalışan tüm ekip arkadaşlarının başarısı ile olacağından emin.

admin 55
Cevap bırakın